Festiwal Remcon 2024 startuje

Festiwal Remcon 2024 startuje

16-06-2023 19:45


Wasz ulubiony konwent na północy powraca w zupełnie nowej odsłonie!

Kochani, tym razem zgłaszamy się do Was szybciej niż zazwyczaj, dzieje się to oczywiście nie bez powodu, rozwój konwentu przynosi ze sobą pewne zmiany, oczywiście pozytywne! Zaczniemy od tego, że chcielibyśmy Wam bardzo podziękować, za zaufanie, którym nas obdarzyliście przy pierwszych edycjach, za to, że po prostu byliście przy nas i uwierzyliście w nas przez te lata, to dzięki Wam jesteśmy tutaj:

Konwent Remcon to teraz Festiwal Remcon

Na tej edycji Remconu będziemy mieli przyjemność Was gościć w nowej placówce, większej, lepiej przystosowanej do obsługi tak dużej ilości uczestników! Będzie to Gdańskie AmberExpo, otwiera to dla nas nowe możliwości w kwestii atrakcji, gości specjalnych, sceny a co najważniejsze – wydłuży czas trwania konwentu w piątek i w niedzielę. Zapewniamy Was, że postaramy się przygotować dla Was coś specjalnego. Prelekcje, warsztaty, cosplay, rozmaite gry muzyczne, gry planszowe, gry retro, wystawcy i o wiele więcej czeka na Was podczas tej edycji konwentu! Zachęcamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych, tak, jak Wam najwygodniej: na FB, Instagramie, Telegramie lub TikToku, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi eventu.

Linktree

Telegram: https://t.me/remcon | Instagram: https://www.instagram.com/fundacjabt/ | Tiktok: https://www.tiktok.com/@fundacjabt | Strona internetowa: www.remcon.pl